GODZINY ZAJĘĆ CKŚ

10-10-2016
Przedstawiamy dni i godziny zajęć instruktorów na najbliższe tygodnie...
  1. Małe studio piosenki (CKŚ Zgoda, ŚRODA 17.00 Nutki, 18.30 Volare) – Karolina Miska (k.miska@cks.org.pl )
  2. Zespół kameralny, zajęcia wokalne (CKŚ Zgoda, WTOREK 18.00) – Magdalena Witkowska (m.witkowska@cks.org.pl )
  3. Warsztaty wokalne (Wieże KWK Polska) – Magdalena Witkowska (m.witkowska@cks.org.pl )
  4. Taniec współczesny (CKŚ Zgoda, ŚRODA 16.00) – Tomasz Nieradzik (t.nieradzik@cks.org.pl )
  5. Warsztaty plastyczne (CKŚ Zgoda, WTOREK 16.00) – Patrycja Lisnikowska (p.lisnikowska@cks.org.pl )
  6. Warsztaty plastyczne dla dzieci (CKŚ Zgoda, ŚRODA 16.00) – Grażyna Wojtak (g.wojtak@cks.org.pl )
  7. Akademia Malucha (CKŚ Zgoda, PIĄTEK 16.00) – Alicja Olszowsky (a.olszowsky@cks.org.pl)
  8. Taniec w kręgu (CKŚ Lipiny, WTOREK 15.00) – Emilia Korż (e.korz@cks.org.pl )
  9. Taniec współczesny (CKŚ Lipiny, WTOREK 17.00) – Emilia Korż (e.korz@cks.org.pl )
  10. Warsztaty wokalne (CKŚ Lipiny, WTOREK i CZWARTEK 16.30) – Karina Porowiec (k.porowiec@cks.org.pl )
  11. Chór męski „Śląsk” (CKŚ Lipiny, WTOREK i CZWARTEK 17.30) – Karina Porowiec (k.porowiec@cks.org.pl )
  12. Warsztaty plastyczne (CKŚ Lipiny, PONIEDZIAŁEK 16.00-18.00 dzieci 7 - 10 lat, WTOREK 16.00 dorośli i młodzież, ŚRODA 16.00 dzieci 10 - 13 lat, PIĄTEK 16.00 młodzież 13 - 18 lat) Regina Banik (r.banik@cks.org.pl )
  13. Warsztaty teatralne (CKŚ Lipiny, PIĄTEK 17.00) – Magdalena Gremlowska (m.gremlowska@cks.org.pl )
  14. Fotografia i moda (CKŚ Lipiny, ŚRODA 16.30 Wieże KWK Polska okazjonalnie) – Mirosław Badura (m.badura@cks.org.pl )
  15. Warsztaty gitarowe (Wieże KWK Polska, WTOREK i PIĄTEK 15.00) – Tomasz Bienek (t.bienek@cks.org.pl )
  16. Klub Seniora (Wieże KWK Polska, WTOREK 10.00) – Grażyna Wojtak (g.wojtak@cks.org.pl )
Kategoria - (Aktualności, Warsztaty) Autor - Mirosław Badura

Koncert charytatywny - DĄBROWIACY

VII Festiwal Pieśni Sakralnej - WYNIKI

28
kwietnia

Warsztaty dla dzieci


Zapraszamy 28 o godz.10:00
Miejsce: Wieże KWK Polska
Wstęp Wolny!
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: cks@wp.pl | +48 32 3452 160