KONKURS TAŃCA - lista uczstników

19-02-2015
Lista uczestników - kolejność występów zgodna z listą
Lp.Nazwazespołu,placówka, opiekunWiek,ilośćosóbKategoria
1.EFEKT-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Barbara ZielińskaPowyżej 16 lat18 osóbWidowisko taneczne
2.FIGIEL-Młodzieżowy Dom kultury w Rybniku-op. Barbara Zielińska7 – 15 lat15 osóbWidowisko taneczne
3.WERONIKA ZAREMBA-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Barbara Zielińska7 – 15 latWidowisko taneczne
4.REFLEX-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Monika FloryszakPowyżej 16 lat13 osóbWidowisko taneczne
5.FLEX-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Monika Floryszak10 – 13 lat15 osóbWidowisko taneczne
6.EFEKT-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Barbara ZielińskaPowyżej 16 lat18 osóbDisco
7.FIGIEL-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Barbara Zielińska7 – 15 lat15 osóbDisco
8.NATALIA KOŹMIŃSKA-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Monika Floryszak18 latWidowisko taneczne
9.SONIA OLEJNIK-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Monika Floryszak11 latWidowisko taneczne
10.ADA MULARCZYK-Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku-op. Marzena Butyłkin15 latWidowisko taneczne
11.EUFORIA-Gimnazjum nr3 w ZSiPP w Świętochłowicach-op. Martyna Polczyk14 – 16 lat11 osóbDisco
12.PORUSZENIE-Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śl.-op. Monika Małycha7 – 15 lat7 osóbWidowisko taneczne
13.DUET: WERONIKA NAMYSŁO, ALICJA  RÓŻAŃSKA-Sportowy Klub Taneczny „Flamenco” w Siemianowicach Śl.-op. Monika Małycha7 – 15lat2 osobyWidowisko taneczne
14.PASSIONIS-Stowarzyszenie Twórców Sztuki-op. Roksana Rogala,choreograf Beata RogalaPowyżej 18 lat5 osóbWidowisko taneczne
15.DARIA RESZTAK-Zgłoszenie indywidualne z Katowic-op. Małgorzata Resztak17 latWidowisko taneczne
16.KLAUDIA KAŁUŻNA-Zgłoszenie indywidualne z Sosnowca-op. Barbara Tworek15 latDisco
17.CRAZY I-Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim-op. Alicja Kowaluk7 – 15 lat6 osóbWidowisko taneczne
18.DUET: NATALIA WOJSYK, MARIUSZ GŁĄBAŁ-Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim-op. Alicja KowalukDo 15 lat2 osobyWidowisko taneczne
19.SMERFY II-Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim-op. Alicja Kowaluk7 – 15 lat12 osóbDisco
20.WENUS-Szkoła Podstawowa nr 15 w Katowicach-op. Anna Krawczyk11 – 14 lat8 osóbWidowisko tanecznetaniec nowoczesny
21.DREAMKI-Miejski Dom Kultury w Mikołowie-op. Paulina Jakóbczak7 –  9lat7  osóbDisco
22.DREAMKI II-Miejski Dom Kultury w Mikołowie-op. Paulina Jakóbczak10 – 12 lat6 osóbDisco
23.REPLAY-Fitness Styl w  Gliwicach-op. Patrycja Janusek10 – 12 lat5 osóbDisco
24.LE  MJĘ-Klub Lady Fit w Zabrzu-op. Patrycja Janusek8 – 11 lat5 osóbDisco
25.MISIE  PYSIE-Niepubliczne Przedszkole „Akademia Radosnego Malucha” w Mysłowicach-op. Monika Magdziorz7 – 15 lat15 osóbWidowisko taneczne
26.IMPRESJA-Miejski Dom Kultury „Szopienice Giszowiec”-op. Sabina Delmaczyńska11 – 15 lat6 osóbWidowisko taneczne
27.WERONIKA PŁÓCIENNIK-Miejski Dom Kultury „Szopienice Giszowiec”-op. Sabina Delmaczyńska8 latWidowisko taneczne
28.ART-Niepubliczne Przedszkole „Akademia Radosnego Malucha” w Mysłowicach-op. Monika Magdziorz7 – 15 lat15 osóbWidowisko taneczne
29.SMILE-Szkoła Podstawowa nr 12 w Jastrzębiu Zdroju-op. Małgorzata Płóciennik10 – 12 lat7 osóbWidowisko taneczne
30.MALA IMPRESJA-Miejski Dom Kultury „Szopienice Giszowiec”-op. Sabina Delmaczyńska7 – 9 LAT7 osóbWidowisko taneczne
31.ART (układ drugi)-Niepubliczne Przedszkole „Akademia Radosnego Malucha” w Mysłowicach-op. Monika Magdziorz7 – 15 lat15 osóbWidowisko taneczne
32.ANNA CZUBASZEK-Osiedlowy Dom Kultury „Pulsar” w Rudzie Śląskiej-op. Sabina Delmaczyńska15 latWidowisko taneczne
33.DUET: PAULINA KOWOLIK, DOMINIKA MAJ-Osiedlowy Dom Kultury „Pulsar” w Rudzie Śląskiej-op. Sabina DelmaczyńskaDo 15 lat2 osobyWidowisko taneczne
34.INSIDE-Osiedlowy Dom Kultury „Pulsar” w Rudzie Śląskiej-op. Sabina Delmaczyńska12 – 15 lat9 osóbWidowisko taneczne
35.DUET: JULIA ŁAWNIK, WIKTORIA WINIARCZYK-Osiedlowy Dom Kultury „Pulsar” w Rudzie Śląskiej-op. Sabina DelmaczyńskaDo 15 lat2 osobyWidowisko taneczne
36.ZA MGŁĄ-Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu-op. Magdalena Wojnarowicz-Klimas16 lat7 osóbWidowisko taneczne
37.LILIANA KOWALSKA-Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu-op. Magdalena Wojnarowicz-Klimas16 latWidowisko taneczne
38.DUET: MARTA STAWIARSKA, PAULINA  ŁABA-Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu-op. Magdalena Wojnarowicz-Klimas15 lat2 osobyWidowisko taneczne
39.DUET: LILIANA KOWALSKA, DANIELA KORNAS-Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego w Zabrzu-op. Magdalena Wojnarowicz-Klimas16 – 17 lat2 osobyWidowisko taneczne
40.GALAXY  SISTER-Dom Sportu w Świętochłowicach-op. Jadwiga Garbaciok10 – 13 lat4 – 6 osóbWidowisko taneczne
41.NATARANG-Zespół Tańca Indyjskiego Klub Osiedlowy Pokolenie w Chorzowie-op. Zofia LichotaPowyżej 16 lat9 osóbWidowisko taneczne
42.GIMONE-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław Zdanowicz13 – 15 lat8 osóbDisco
43.MINI MINI GIMONE-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław ZdanowiczDo 15 lat18 osóbDisco
44.MINI GIMONE-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław ZdanowiczDo 15 latDisco
45.ANNA WŁODARCZYK-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław Zdanowicz15 latDisco
46.ADA BERGER-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław Zdanowicz16 latDisco
47.DOMINIKA LESIAKUczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław Zdanowicz15 latDisco
48.DUET: JULIA CIOŁEK, PAULINA OBARZANEK-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław ZdanowiczDo 15 lat2 osobyDisco
49.DUET: ANNA WŁODARCZYK, DOMINIKA LESIAK-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław ZdanowiczDo 15 lat2 osobyDisco
50.DUET: MARTYNA WIECZOREK, ALEKSANDRA ZIĘBA-Uczniowski Klub Sportowy „Orlęta” w Sosnowcu-op. Jarosław ZdanowiczDo 15 lat2 osobyDisco
51.MATEUSZ GŁĘBOCKI-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek13 latDisco
52.ROZRABIAKI-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek7 – 8 LAT10 osóbDisco
53.AXES  STREET-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek11 – 15 lat7 osóbDisco
54.ALEKSANDRA  HEDERStudio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek19 latDisco
55.EMILIA GŁĘBOCKA-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek8 latDisco
56.BARTOSZ ŁUKASIK-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek9 latDisco
57.PATRYCJA KAMIŃSKA-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzuop. Agata Zeliszek12 latDisco
58.BARTŁOMIEJ  PIEKARZ-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek8 latDisco
59.TRAMPEK CREW-Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu-op. Agata Zeliszek9 – 14 lat6 osóbDisco
60.ZESPÓŁ TANECZNY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W ŚWIĘTOCHŁOWICACH-op. Halina Leszczyńska9 – 10 lat13 osóbDisco
61.CHEER SKANDAL-Miejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch13 – 17 latDisco
62.MAŁY I SKANDALMiejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch8 – 11 latDisco
63.MINI MINI SKANDAL-Miejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch6 – 7 lat9 osóbDisco
64.ŚREDNI SKANDAL-Miejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch10 – 14 lat18 osóbDisco
65.MAŁY 2 SKANDAL-Miejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch8 – 10 lat12 osóbDisco
66.SKANDAL-Miejski Klub Sportowy im. Jana Kiepury w Sosnowcu-op. Katarzyna Pilch11 – 17 lat13 osóbDisco
 
Kategoria - (Aktualności, Konkursy) Autor - Mirosław Badura

Warsztaty plastyczne

Koncert karnawałowy

13
grudnia

Obrzędy związane z Bożym Narodzeniem


Zapraszamy 13 o godz.18:00
Miejsce: Wieże KWK Polska
Wstęp Wolny!
31
grudnia

Gala Sylwestrowa


Zapraszamy 31 o godz.21:30
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 120 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: sekretariat@cks.org.pl | +48 32 3452 160