MUZYKA DUSZY

01-12-2014

Tych emocji jakie w sobie mam nie da sie opanować


Cześć wszystkim
W ten weekend w naszym Ośrodku odbyły się warsztaty wokalne, na których przygotowujemy się do koncertu w Świętochłowicach.  Na warsztatach uczymy sie pięciu fajnych kolęd Takich jak:
- Pójdźmy wszyscy do stajenki
-A kto wie czy za rogiem
-Choinek Blask
-Przybieżeli do Betlejem oraz Wśród nocnej ciszyBardzo dużą przyjemność sprawia mi śpiewanie, bo zawsze marzyłam śpiewać w Zespole Venimus ,bo po prostu to kocham. Już nie umiem sie doczekać  kolejnych warsztatów, które odbędą sie 6 grudnia. Śpiewając kolędę "A kto wie czy za rogiem", mam w sobie bardzo dużo emocij wewnętrznych, ponieważ jest to tak piękna kolęda , że tych emocji jakie w sobie mam nie da się opanować. Oczywiście są to emocje pozytywne. W niedzielę natomiast odbył sie trening Pani Angelika powiedziała mi , że sobie bardzo dobrze radziłam a biegając wykorzystała tą energię jaką w tym dniu posiadałam. Dziś natomiast byłam  w kinie na prelekcij razem z klasami trzecimi i nauczycielami. Po prelekcji pani puściła nam film Zemste, który bardzo lubię bo można się przy nim nieźle uśmiać. Bardzo mi sie podobało to w jaki sposób spędziłam dzisiaj czas. Pozdrawiam wszystkich i całuje bardzo gorąco (Agata)Za nami pierwsza próba


Witam Was wszystkich!Dziś odbyła się pierwsza próba z zespołem Venimus i z Panią Justyną naszą organizatorką. Śpiewaliśmy kolędy takie jak "A kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem", "Pójdźmy wszyscy do stajenki".  Za nami pierwsza próba, potem jeszcze jedna próba, która odbędzie się 6 grudnia i potem koncert z Venimusem, który będzie 18 grudnia, ale fajnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee ja się bardzo cieszę. Dzisiejsza próba wyszła nam rewelacyjnie. Jestem zadowolona, że dostałam się do eliminacji (Karolina)Bardzo fajnie dzisiaj było!!!


Witajcie!
Dzisiejszego dnia(22.11) odbyły się warsztaty wokalne, na które się dostałam. Na warsztatach śpiewaliśmy trzy kolędy, które były proste do zaśpiewania. Zajęcia odbywały się przez dwie godziny. Kolędy, które śpiewaliśmy to:
- Pójdźmy wszyscy do  stajenki
-Choinek blask (Universe)
-Kto wie czy za rogiem (De Su)
Najbardziej spodobała mi się kolęda "Kto wie...". Jak wiecie z poprzednich wpisów śpiew to moja pasja, dlatego też się zapisałam na eliminacje, ale nie mogłam uwierzyć,że się dostałam. Bardzo fajnie dzisiaj było!!! (Aleksandra)


http://zobacznas.blogspot.com/
Kategoria - (Aktualności) Autor - Mirosław Badura

VII Festiwal Sakralny - LISTA UCZESTNIKÓW (ZAKTUALIZOWANA)

Przegląd Zespołów Folklorystycznych ...

Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: sekretariat@cks.org.pl | +48 32 3452 160