OFERTA ZAJĘĆ

20-09-2016
Zapraszamy na zajęcia, które ponownie rozpoczną się od 1 października. W najbliższych dniach przedstawimy konkretne oferty poszczególnych instruktorów, na razie lista proponowanych zajęć wraz z prowadzącymi, z którymi możecie Państwo skontaktować się mailowo.
  1. Małe studio piosenki (Zgoda) – Karolina Miska (k.miska@cks.org.pl )
  2. Zespół kameralny (Zgoda) – Magdalena Witkowska (m.witkowska@cks.org.pl )
  3. Warsztaty wokalne (Wieże KWK Polska) – Magdalena Witkowska (m.witkowska@cks.org.pl )
  4. Taniec współczesny (Zgoda) – Tomasz Nieradzik (t.nieradzik@cks.org.pl )
  5. Warsztaty teatralne (Zgoda) – Magdalena Gremlowska (m.gremlowska@cks.org.pl )
  6. Warsztaty plastyczne (Zgoda) – Patrycja Lisnikowska (p.lisnikowska@cks.org.pl )
  7. Taniec współczesny (Lipiny) – Emilia Korż (e.korz@cks.org.pl )
  8. Taniec w kręgu (Lipiny) – Emilia Korż (e.korz@cks.org.pl )
  9. Chór męski „Śląsk” (Lipiny) – Karina Porowiec (k.porowiec@cks.org.pl )
  10. Warsztaty wokalne (Lipiny) – Karina Porowiec (k.porowiec@cks.org.pl )
  11. Warsztaty plastyczne (Lipiny) – Regina Banik (r.banik@cks.org.pl )
  12. Fotografia i moda (Lipiny, Wieże KWK Polska) – Mirosław Badura (m.badura@cks.org.pl )
  13. Warsztaty gitarowe (Wieże KWK Polska) – Tomasz Bienek (t.bienek@cks.org.pl )
  14. Klub Seniora (Wieże KWK Polska) – Grażyna Wojtak (g.wojtak@cks.org.pl )
Kategoria - (Aktualności, Warsztaty) Autor - Mirosław Badura

KONKURS TAŃCA - wręczenie nagród

Sound'n'Grace

18
lipca

PAN BRZECHWA ROBI SHOW


Zapraszamy 18 o godz.17:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 5 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: cks@wp.pl | +48 32 3452 160