ROZTAŃCZONA METROPOLIA - lista startowa

08-04-2019
UWAGA - w związku z faktem, że na najbliższy piątek, na który przewidzieliśmy przesłuchania konkursu ROZTAŃCZONA METROPOLIA przypada dzień egzaminów gimnazjalnych, konkurs nasz rozpoczniemy o godz. 12.00

Lista startowa Festivalu Roztańczona Metropolia 2019

 
L.pImię nazwisko/nazwa zespołu/ duetu Przybliżony czas występu
ART DANCE SOLO DO 12 LAT
1Anna Jaworska 2:00
2Oliwia Gromadzka 2:00
3Roksana Pielorz 2:00
4Nikola Przybyła 2:00
5Magdalena Mendak 2:00
6Zuzanna Wojtek 2:00
7Eliza Czochara 2:00
8Wiktoria Twardoch 2:00
9Natalia Krzyżanowska 2:00
10Marianna Markiewicz 3:00
ART DANCE DUET DO 12 LAT
11Zuzanna Wojtek i Martyna Maciocha 2:00
12Roksana Pielorz i Nadia Pasieka 2:00
13Maja Paprotny i Emilia Szczyra 2:00
ART DANCE ZESPÓŁ DO 12 LAT
14Formacja Taneczna Impuls 2:00
15Releve 3:00
16Crazy Moon 3:00
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI SOLO DO 12 LAT
    
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI DUET DO 12 LAT
    
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI ZESPÓŁ DO 12 LAT
17Just Dance 3:29
18Axel Bang 2:35
19Tigers 2:50
20Reaktywacja 3:00
21Endo Squad 3:00
22Endo Team 3:00
23Bajtel Attack 3:00
24Bajtel Crew 4:00
ART DANCE SOLO   POWYŻEJ 12 LAT
25Karolina Mikołajec 2:00
26Zofia Żyłka 2:00
27Weronika Blahaczek 2:30
ART DANCE DUET POWYŻEJ 12 LAT
28Klaudia i Agnieszka Gorasdza 2:00
29Monika Kroll i Tomasz Stefański – reprezentują zespół Soul 2:00
30Marianna Markiewicz i Weronika Blahaczek 2:00
ART DANCE ZESPÓŁ POWYŻEJ 12 LAT
31Flex 3:00
32Dziecięcy Zespół Artystyczny – Uśmiech (mini formacja) 2:30
33Inside 4:50
34Vivere 4:30
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI SOLO POWYŻEJ 12 LAT
35Vanessa Schanchez 2:30
36Kesja Machalica 1:40
37Alicja Olejnik 1:30
38Joanna Achramowicz 3:18
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI DUET POWYŻEJ 12 LAT
39Camilla Jurowiec i Vanessa Sanchez 3:00
40Oliwia Mikulska i Marianna Markiewicz 1:30
41Joanna Achramowicz i Karolina Michalak 3:00
TANIEC NOWOCZESNY Z INNYMI FORMAMI TANECZNYMI ZESPÓŁ POWYŻEJ 12 LAT
42Dziecięcy Zespół Artystyczny -Uśniech (formacja) 3:00
43RDS King 2:30
44Teatr Tańca Ulicznego (inne formy taneczne) 10:30
45Fraszka 4:00
46Endo Crew 3:30
47Impo Vicroty -GOGO 4:00
48Impo Victory – DDU DU 3:30
49Euforia Cheerleaders 4:46
50Euforia 4:52
51Larmo Makers 3:30
52The Rojbers 3:30
53Silesian Fachmans 3:30
 
Kategoria - (Aktualności) Autor - Mirosław Badura

Rozstrzygnięto Konkurs Poetycki

Przegląd Zespołów Folklorystycznych ...

22
kwietnia

Piknik Wielkanocny na Skałce


Zapraszamy 22 o godz.16:00
Miejsce: OSiR Skałka
Wstęp Wolny!
26
kwietnia

PO PROSTU DOSTAJESZ HYZIA


Zapraszamy 26 o godz.18:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 20 zł
28
kwietnia

KABARET Łowcy.B


Zapraszamy 28 o godz.20:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 40 zł
1
maja

ERIH Work-it-Out Dance


Zapraszamy 1 o godz.15:00
Miejsce: Wieże KWK Polska
Wstęp Wolny!
25
maja

Dzień Matki z Radiem Silesia


Zapraszamy 25 o godz.15:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 45 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: sekretariat@cks.org.pl | +48 32 3452 160