ROZTAŃCZONA METROPOLIA - wyniki

01-04-2016

Wszystkich nagrodzonych zapraszamy na finał Roztańczonej Metropolii podczas którego rozdamy nagrody i przyznamy nominacje do występów na festiwalu Wall Street oraz Dniu Otwartym Funduszy Europejskich. Finał konkursu odbędzie się dnia 10.05.2016 o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. (Martyna Kucza)

 

PROTOKÓŁ KONKURSU ROZTAŃCZONA METROPOLIA

31.03.2016 r.

W konkursie wzięli udział wykonawcy reprezentujący przedszkola, szkoły, różne ośrodki kultury z miast takich jak : Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Żory, Rybnik czy Świętochłowice. Otrzymaliśmy 88 kart zgłoszeniowych – na naszej scenie zaprezentowało się ponad 500 osób :

 

JURY  w składzie:

Przewodnicząca – Aleksandra Leszczyńska – Zgolińska

Członek – Milena Dzieniszewska

Członek – Małgorzata Jędrzejczyk

Przyznało:

GRAND PRIX :    

ARTIS (Fundacja EDF)

WYRÓŻNIENIE :

MISIE PYSIE (Niepubliczne Przedszkole "Akademia Radosnego Malucha")


  • I. KATEGORIA SOLO

WYRÓŻNIENIE: KAROLINA MIKOŁAJEC (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

TANIEC NOWOCZESNY:

I miejsce : ŁUKASZ FRANUSIK (Gimnazjum nr. 2 w Bytomiu)

II miejsce : JULIA GUBAŁA (Gimnazjum nr. 2 w Bytomiu)

III miejsce :  PATRYCJA JANUSEK (Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu)

TANIEC WSPÓŁCZESNY:

I miejsce: WERONIKA ZAREMBA (Dom Kultury Niedobczyce)

II miejsce: LILIANA KOWALSKA (Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego GRONEX)

III miejsce: MIRKA PORALLA (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)


  • II. KATEGORIA DUETY

I miejsce: PAULINA MAŃCZYK I WIKTORIA GROBORZ (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

II miejsce: KLAUDIA I AGNIESZKA GORASDZA (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)


  • III. KATEGORIA ZESPOŁY

INSCENIZACJA I MINIATURY TANECZNE - SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce: MAŁA REAKTYWACJA (Miejski Ośrodek Kultury w Żorach)

II miejsce: PARADOX MINI (Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach)

INSCENIZACJA I MINIATUR TANECZNE – GIMNAZJUM + LICEUM:

I miejsce: ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO "ZA MGŁĄ" (Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego GRONEX)

II miejsce: FLEX (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

III miejsce: EFEKT (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

TANIEC NOWOCZESNY :

I miejsce: EFEKT (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

II miejsce: JUST KIDDING (Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu)

III miejsce: MUSESZE (Miejski Ośrodek Kultury w Żorach)

INNE FORMY TANECZNE :

WYRÓŻNIENIE: GIMONE (Uczniowski Klub Sportowy Orlęta w Sosnowcu)

PROTOKÓŁ (plik do pobrania)

Foto: D.Hatko, M.Badura



 
Kategoria - (Aktualności, Konkursy) Autor - Mirosław Badura

XVIII Konkurs Kolęd i Pastorałek - Lista startowa

Muzyka Duszy – pozwól odkryć swe artystyczne oblicze - konkurs

24
października

SPEKTAKL KOMEDII IMPROWIZOWANEJ A' PROPOS


Zapraszamy 24 o godz.19:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 20 zł
25
października

Archikosmos


Zapraszamy 25 o godz.17:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Wstęp Wolny!
30
października

Kabaret Para Numer Dwa


Zapraszamy 30 o godz.18:00
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 40 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: cks@wp.pl | +48 32 3452 160