Sztuka Nieprofesjonalna - wyniki obrad jury

27-11-2018
Jury w składzie:

przewodniczący jury – Michał Minor

członek jury – Krystyna Fischer

członek jury – Patrycja Lisnikowska

 

Jury dokonało następującego wyboru:

 

w kategorii malarstwo:

I miejsce – Antoni Długi za prace  „Ostatnia Wieczerza” i „Chata chłopska z Bażanowic 1872”

II miejsce – Eugeniusz Januszek za zestaw prac „ Elementy”, „Art. Recykling 7” i  „Inny ląd”

III miejsce – Barbara Sitek za pracę  „Przed burzą”

wyróżnienie – Janina Partyka – Pojęta „Maki”

wyróżnienie – Ewa Kiwner – „Bagietka”

wyróżnienie – Piotr Chmielewski –„Gorgonia” , „Kwiaty oceanu”

wyróżnienie – Alicja Zdunek –bez tytułu zestaw trzech prac

wyróżnienie – Gabriela Węgrzyńska - „Ławeczka”

wyróżnienie – Andrzej Sadowski – „Pejzaż 1” , „Pejzaż 2”

wyróżnienie – Eugenia Sochowska – „Dynie i kasztanki”, „Hortensje”, „Piwonie”

wyróżnienie – Alicja Pisarczyk - bez tytułu zestaw trzech prac

wyróżnienie – Edward Czech – „Górnik po szychcie”

wyróżnienie – Sabina Pasoń – „Śmierć jak bochen chleba”

 

w kategorii grafika ze względu na małą ilość nadesłanych prac Jury przyznało jedynie wyróżnienia

wyróżnienie – Piotr Chmielewski „Welonki”, „Karbon I”, „Karbon II”

wyróżnienie – Maria Dąbrowska - „Uśpiona uliczka”, „Stara synagoga”, „Schronisko”

wyróżnienie – Anna Ślebioda  – „ Wieża ciśnień w Kochłowicach”

wyróżnienie – Jacek Szaleniec – „Daktyloskopia”

 

w kategorii rzeźba jury nie przyznało nagród

 

Wszystkie osoby, biorące udział w przeglądzie zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej, który odbędzie się 4.XII o  godz.18.00 w obiekcie Wieże KWK Polska.

Kategoria - (Aktualności, Konkursy) Autor - Mirosław Badura

Anna Wyszkoni - koncert

Barbórka

13
grudnia

Obrzędy związane z Bożym Narodzeniem


Zapraszamy 13 o godz.18:00
Miejsce: Wieże KWK Polska
Wstęp Wolny!
31
grudnia

Gala Sylwestrowa


Zapraszamy 31 o godz.21:30
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 120 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: sekretariat@cks.org.pl | +48 32 3452 160