VI FESTIWAL PIEŚNI SAKRALNEJ eliminacje

20-10-2015
LISTA UCZESTNIKÓW VI FESTIWAL PIEŚNI SAKRALNEJ

eliminacje: 23.10. godz. 16.00 CKŚ Zgoda

 
LP.UCZESTNIKimię i nazwisko,nazwa zespołuPLACÓWKA DELEGUJĄCAopiekun,dyrygent,instruktorUTWORY
1AMELIA MURAANNA MURA – zgłoszenie indywidualneThanking Blessed Mary  -  Patrick KellyAmazing Grace  -  Faith Hill
2JOLANTA KLIMIUKGABRIELA SZOSTOK- zgłoszenie indywidualneWspaniała MatkoJest na świecie miłość

Powietrzem moim jest
3ALEKSANDRA ROJEKZS nr 10 – VII LO ZabrzeBeata Wyrzykowska - PiesikMary did you knowWierne Madonny
4MILENA WOJTEKZS nr 10 – VII LO ZabrzeBeata Wyrzykowska - PiesikAve Maryja JasnogórskaMój Jezu, Mój Zbawco
5KATARZYNA FRANIKParafia św. Nepomucena w BytomiuAgata SzmołowskaPrzyjdź jak deszcz
6DZIECI Św. TERESKIParafia św. AugustynaSmurowicz Zdzisław, Urszula Owoc-KaniaMiseri CordiasMaryjo, śliczna Pani

Nie ma Lepszego
7NUTKI MARYJNEParafia św. Nepomucena w BytomiuAgata SzmołowskaBłogosław duszo moja PanaTy światłość dnia

Kiedy brakuje sił
8KWARTET WOKALNYGABRIELA SZOSTOK- zgłoszenie indywidualneOkaż mi Boże miłosierdzieWieża modlitwy
9CHÓR PARAFIALNYParafia św. Apostołów Piotra i PawłaKarolina RyczekNieście chwałę mocarze – M. GomółkaAve Maria – M. Sokołowski

Chrystus karmi nas – oprac. K. Krzemień
10SCHOLA GRATIA DEIParafia św. Marii Magdaleny  Ruda Śl. BielszowiceKatarzyna Lenart, Anna JarczykHistoria pewnego powołania – Bracia KapucyniKlaszczmy w dłonie
11EXODUSZespół Szkół i Pracy Pozaszkolnej Świętochłowice Daria Goraus - GłowaniaWiara czyni cuda
12DANIEL NOWAKMłodzieżowy Dom Kultury nr 2 BytomAnna AkramMODLITWA – BUŁAT OKUDŻAWA
13EMILIA ROSZCZYPAŁA DANUTA UNGIERMłodzieżowy Dom Kultury nr 2 BytomAnna AkramUcisz serca
14JULIA BAZANZSO nr 2 ŚwiętochłowiceDorota Wichura,Wojciech Adamus,Marcin KuśBarkaList do Boga
15ALEKSANDRA KWIECIEŃZSO nr 2 ŚwiętochłowiceDorota Wichura,Wojciech Adamus,Marcin KuśZ głębokości mórzWieża modlitwy
16MATEUSZ PRUDŁOZSO nr 2 ŚwiętochłowiceDorota Wichura,Wojciech Adamus,Marcin KuśNim świt obudzi nocTylko mnie poprowadź
 

Zapraszamy wszystkich uczestników już na godzinę 16.00 – rozpoczęcie przesłuchań. Kolejność występu tak jak powyżej na załączonej liście.

Każdy z wykonawców ma regulaminowe 10 min. na  prezentację utworów.

Eliminacje odbywają się w Centrum Kultury Śląskiej - Zgoda  ul. Krauzego 1. 

Skład Jury:

Proboszcz Bogdan Wieczorek – Przewodniczący

z-ca Dyrektora CKŚ mgr Mirosław Badura –  członek

instruktor muzyki CKŚ mgr Karina Porowiec - członek

 

Finał Festiwalu odbędzie się 08 listopada godz. 17.30 w parafii św. Augustyna w Świętochłowicach – Lipinach.

 
Kategoria - (Aktualności, Konkursy) Autor - Mirosław Badura

95-lecie Chóru Męskiego "Śląsk"

I że ci nie odpuszczę... Teatr ŚwiętochłOFFice

28
kwietnia

Warsztaty dla dzieci


Zapraszamy 28 o godz.10:00
Miejsce: Wieże KWK Polska
Wstęp Wolny!
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: cks@wp.pl | +48 32 3452 160