XVII Konkurs Kolęd i Pastorałek LISTA STARTOWA

10-01-2017
Rozpoczęcie przesłuchań konkursowych godz.10.00

UWAGA!!! Z powodów organizacyjnych przewidujemy przerwę po 29 uczestniku, tj. w godzinach 13.00 - 14.00. Od godziny 14.00 rozpocznie się II tura przesłuchań obejmująca uczestników od numeru 30 - 46

lista-startowa do pobrania

 
Lp.Imię i nazwiskoTytuły i czas utworówOpiekunPlacówka delegująca
1Duet – Eliza Kemona i Julia Modrzejewska1. Wonderful dream, 4.30Dorota Wichura, Wojciech AdamusZSO nr 2 w Śiętochłowicach
2Eliza Kemona1. Kolęda Maryi (Ciemna nocy), 4.40

2. Kolęda dwóch serc, 4.00
Dorota Wichura, Wojciech AdamusZSO nr 2 w Śiętochłowicach
3Julia Modrzejewska1. Happy Xmas (War is over), 4.15

2. Tobie mały Panie, 4.20
Dorota Wichura, Wojciech AdamusZSO nr 2 w Śiętochłowicach
4Zespół FREEDOM1. Pierwsza Gwiazda, 4.3

2. Tak jak śnieg, 4.00
Dorota Wichura, Wojciech AdamusZSO nr 2 w Śiętochłowicach
5Mateusz Prudlo1. Mizerna Cicha, 3.30

2. Mario, czy już wiesz?3.30
Dorota Wichura, Wojciech AdamusZSO nr 2 w Śiętochłowicach
6Zuzanna Lemantowicz1. Kolęda Cisza, 3.42

2. Bambino Jazzu, 2.35
Grzegorz LemantowiczChorzów
7Zespół ANIMKI1. A kolęda leci w świat, 2.00

2. Zostąń Jezu mym braciszkiem, 1.00
Agata Gruszka - Zorychta
8Jagoda Żogała1. Lulajże Jezuniu, 4.00

2. Jezus Malusienki, 3.00
Monika ŻukowskaMiejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
9Iwona Kitel1. Cicha noc, 4.00

2. Mizerna cicha, 3.00
Monika ŻukowskaMiejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
10Anna Duda1. W żłobie leży, 3.00

2. Wśród nocnej ciszy, 3.00
Monika ŻukowskaMiejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
11Zespół Pieśni i Tańca RUDZIANIE im. Jana Mazura1. Dnia jednego o północy, 1,40

2. Zaśpiewam Jezuskowi, 1,12

3. Północ już była, 2.30
Monika ŻukowskaMiejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej
12Zespół wokalny „Melomaniacy”1. Pójdźmy wszyscy do stajenki, 3,50Aleksandra Kania - GajdaMłodzieżowy Dom Kultury w Świętochłowicach
13Patrycja Hajduk1. Stille Nacht, 2.26 min

2. Leise Rieselt der Schnee, 3.47

3. Świeć gwiazdeczko świeć, 3.47
Bolesław Kwapuliński
14Maja Kozubal1. Za kominem, 3.11Gabriela Balcarek, Iwona RoszczypałaSP 46, Bytom
15Szymon Gorzędowski1. Przybieżeli do Betlejem, 2.49

2. Jest taki dzień, 3.24
Gabriela Balcarek, Iwona RoszczypałaSP 46, Bytom
16Zespół ŚNIEŻYNKI1. Święta, święta, 3.31Gabriela Balcarek, Iwona RoszczypałaSP 46, Bytom
17Emilia Roszczypała1. Baba zegar, 3.21

2. Cicha noc, 2.54
Barbara OrlińskaSP 46, Bytom
18Zespół wokalno – instrumentalny „Decyma”1. Kolęda bezdomnych, 3.50

2. Przybieżeli do Betlejem, 4.00

 

 
Izabela ŚwitalskaZespół Szkół nr 2 w Niegowonicach
19Danusia Ungier1. Nie było miejsca dla Ciebie, 3.00

2. Kiedy dzieckiem jest Bóg, 5.00
Anna AkramMDK nr 2 w Bytomiu
20Maja Kocot1. Mario czy Ty wiesz, 3.20

2. Cisza, 3.30
Marta KrólMDK nr 2 w Bytomiu
21Małgorzata Ochryniuk1. Zagraj dziecku kołysankę, 3.11

2. Lulajże Jezuniu, 2.58
Anna AkramMDK nr 2 w Bytomiu
22Zuzanna Krupa1. Gdy śliczna panna, 3.08

2. Mario czy Ty wiesz, 3.33
Katarzyna GojnySiemianowickie Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich
23Klaudyna Siwek1. Mizerna Cicha, 2.00

2. Biały śnieg i Ty, 3.30

3. O święta noc, 4.00
Edyta NowickaCzerwionka - Leszczyny
24Paulina Hryckiewicz1. Mizerna Cicha, 3 minMartyna PolczykZS i PP Świętochłowice
25Jolanta Klimiuk1. Nie było miejsca dla Ciebie, 6.00

2. Dzień jeden w roku, 3.10
Gabriela SzostokŚwiętochłowice
26Zespół WESOŁE SMYKI1. Przez głęboki śnieg, 4.00

2. My też pastuszkowie, 4.00

 
Katarzyna Ciborska, Marta Kudełka, Edyta MolPrzedszkole Artystyczne Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej w Katowicach
27Duet -  Laura Ferrara, Zuzia Cebulak1. Gdy śliczna Panna, 3.00Małgorzata MuszyńskaPrzedszkole Artystyczne Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej w Katowicach
28Mia Jendroszczyk1. Jezus Malusieńki, 3.00Małgorzata MuszyńskaPrzedszkole Artystyczne Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej w Katowicach
29Śpiewająca rodzina Złockich – mama Agata oraz synowie Dominik, Franek, Jaś1. Chojka, 4.00Przedszkole Artystyczne Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej w Katowicach
30Katarzyna Topolska1. Pośpieszcie o wierni

2. O Holly night, 7.30
Aleksandra StanoMDK Katowice
31Marta Szczepanek1. Z Narodzenia Pana,

2. Kolęda płynie z wysokości, 7.08
Aleksandra StanoMDK Katowice
32Natalia Maciąg1. Gdy śliczna Panna

2. Dziś nadzieja rodzi się
Aleksandra StanoMDK Katowice
33Natalia Rakoczy1. Gdy śliczna Panna, 3.09Aleksandra StanoMDK Katowice
34Olga Popławska1. Lulajże Jezuniu,

2. Bóg się rodzi, 6.46
Aleksandra StanoMDK Katowice
35Aleksandra Rój1. Mizerna Cicha,

2. Szara kolęda, 6.10
Aleksandra StanoMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej z Dąbrowy
36Anna Nowak1. Jezus Malusieńki,

2. Wszędzie brzmi kolęda, 5.25
Aleksandra StanoMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej z Dąbrowy
37Anna Szywacz1. Jezus Malusieńki, 2.05Aleksandra StanoMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej z Dąbrowy
38Dominika Hamera1. Mizerna Cicha,

2. Dzieciątko w żłóbku, 6.00
Aleksandra StanoMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej z Dąbrowy
39Katarzyna Kleczko1. Chrońmy te chwile,

2. Bardzo smutna kolęda, 7.25
Aleksandra StanoMłodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej z Dąbrowy
40Olivia Klinke1. Hola, Hola pasterze z pola, 3.20

2. Nie było miejsca dla Ciebie, 3.48
Magdalena KucharskaStarochorzowski Dom Kultury
41Nikola Łaskarzewska1. Bosy pastuszek, 2.30

2. Wśród nocnej ciszy, 2.01
Magdalena KucharskaStarochorzowski Dom Kultury
42Aurelia Radecka1. Lulajże Jezuniu, 4.15

2. Przybieżeli do Betlejem, 2.10
Magdalena KucharskaStarochorzowski Dom Kultury
43Urszula Kozielska1. Mario czy Ty wiesz, 3.35

2. W żłobie leży, 2.50

3. Kolęda warszawska, 4.06
Magdalena KucharskaStarochorzowski Dom Kultury
44Zuzanna Madej1. Cicho, cicho pastuszkowie, 4.01

2. O Gwiazdo Betlejemska, 3.25

3. Nie było miejsca dla Ciebie, 4.23
Anna AkramMDK nr 2 w Bytomiu
45Daniel Nowak1. Mario, czy Ty wiesz, 4.00

2. Święty czas, 4.00
Anna Akram, Marta KrólBytom
46Duet – Daria i Justyna Porębskie1. Do szopy,

2. Piosenka świąteczna, 6.40
Aleksandra StanoMDK Katowice
 
Kategoria - (Konkursy) Autor - Mirosław Badura

TODO ART TRIO

ORSZAK TRZECH KRÓLI - MIETEK SZCZEŚNIAK (koncert)

19
grudnia

ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ


Zapraszamy 19 o godz.18:00
Miejsce: XVII Konkurs Kolęd i Pastorałek LISTA STARTOWA
Wstęp Wolny!
31
grudnia

Gala Sylwestrowa


Zapraszamy 31 o godz.21:30
Miejsce: CKŚ-Zgoda
Bilety: 120 zł
Adres: ul.Krauzego 1 41-600 Świętochłowice |www.cks.org.pl |e-mail: sekretariat@cks.org.pl | +48 32 3452 160